Hakkımızda

Vizyon, Misyon ve Değerler

Vizyonumuz

Müşterilerimize ve iş ortaklarımıza mükemmelliyetçi bir hizmet anlayışı ile fayda sağlamak, çözümlerimiz ile değer yaratmak ve bu vizyonla sürdürülebilir karlılığa ulaşmak.Misyonumuz

Ülkemizde sigorta bilincini artırarak, ortaklarımız, çalışanlarımız ve acentelerimiz ile birlikte, sıfır hata ile müşteri beklentilerinin karşılanmasını amaç edinerek, Türk Sigorta Sektörünün en iyi markası olmak.Değerlerimiz

• Çalışanlarımız, müşterilerimiz ve sosyal paydaşlarımızla karşılıklı güvene dayalı uzun vadeli bir bağımız vardır. Çalışmalarımızın tümü müşterilerimizin hayatlarını iyileştirmeye yöneliktir.
• Çalışanlarımıza değer veririz, farklılıkları teşvik ederiz, şeffaf, birleştirici ve erişilebilir bir çalışma ortamı yaratarak sürekli öğrenmeye ve gelişime yatırım yaparız. Çalışanlarımızın gelişimi şirketimiz için uzun vadeli geleceği için önemlidir.
• Faaliyet gösterdiğimiz her pazarda güçlü,, sürdürülebilir ve uzun süreli ilişkilerle Global bir Gruba ait olduğumuz için gurur duyarız. Faaliyet gösterdiğimiz pazarlar bizim evimizdir.
• Bizler açık ve farklı fikirlere sahip, olaylara farklı açılardan bakmak isteyen, meraklı, ulaşılabilir ve yetkili kişileriz.